SELKA MUTFAK

SELKA MUTFAK
İRFANOĞLU CAM MUTFAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Şirketimiz 2000 yılında kurulmuş olup yurt içi ve yurt dışında cam ambalaj ve züccaciye sektöründe önde gelen firmalara cam tedariği yapmak üzere başladığı faaliyetlerini sürdürmektedir. 2016 yılında İRFANOĞLU CAM VE MUTFAK EŞYALARI (SELKA MUTFAK) hızla değişen ve gelişen günlük hayatta ihtiyaçlara cevap vermek, aynı zamanda trendi takip ederek inovatif ve pratik ürünler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Yaptığı yeniliklerle lider olan ve sektöre yön veren yapısını kurulduğu günden bugüne kadar sürdürmüştür. “Selka” markalı ürünleriyle mutfak eşyaları sektöründe ön plandadır. Kullanıcıların sağlığını ve beğenisini ön planda tutarak, onlara her zaman tasarım üstünlüğü olan kaliteli ürünleri ulaştırmayı amaçlamıştır. Şirketimizde cam ve plastikten oluşan mutfak eşyaları üretimi yapılmaktadır. Sürahiler, su, süt ve meyve suyu şişeleri, matara, saklama kavanozları ve kapları, tuzluk / biberlik ve baharatlıklar, yağlık /sirkelik yer almaktadır.

Toplamda 12.000 m² alan üzerine kurulu üretim kompleksine sahip olan Selka Mutfak, modern üretim tesislerinde, son teknoloji makine ekipmanlarıyla ve yetkili kuruluşlarca gıdaya temas uygunluğu teyit edilmiş hammaddeleri kullanarak, uluslar arası kalite standartları çerçevesinde üretim yapmaktadır. Hassas olduğumuz konu ise fabrikamızda üretimi yapılan tüm ürünlerin stoklarımızda her zaman yüksek adetlerde mevcut olmasıdır.